Graphic, Code & Design by Show It Design

Nasze usługi i samochody


- usługi transportowe (Europa),
- imprezy okolicznościowe,
- transfery na lotniska,
- wynajem aut,
- usługi kurierskie,
- szybka paczka,
- pomoc drogowa
- busy do 3,5t DMC,
- autolawety,
- chłodnie,
- busy osobowe,
- kontener,
- furgon
Wynajem Autochłodni    |    Wynajem Autolawet    |    Wynajem Busów    |    Pomoc Drogowa 24h

Wynajem aut chłodni

Przyjęcia okolicznościowe zawsze były ważnym wydarzeniem dla całej bliższej i dalszej rodziny, żyjemy w epoce gdy te imprezy przeniesione coraz częściej zostają spod dachu na świerze powietrze. Plaże, ogrody, przydomowe ogródki stają się salami balowymi, parkietami, miejscami spotkań najbliższych. Co w takiej sytuacji zrobić z cateringiem? Posiłki dla stu, dwustu czy pięciuset osób nie zmieszczą się w domowej lodówce.

Tutaj z pomocą zjawiamy się My, z naszymi autochłodniami na kółkach, czyli autami posiadającymi zewnętrzne zasilanie chłodni z gniazdka elektrycznego. Pozwala to na utrzymanie świeżości posiłków w nawet największym upale bez zbędnego hałasu silnika i spalin. Zasilanie zewnętrzne pozwoli zamienić nasze auto w lodówkę bez problemu mieszczącą catering na dużą imprezę.wynajem autochłodni wrocław

Chłodnia z zasilaniem zewnętrznym


Poszukujesz samochodu chłodni na imprezę, którą organizujesz? Posiadamy w ofercie mobilne chłodnie z zasilaniem zewnętrznym, dzięki czemu auto nie musi być odpalone aby chłodnia pracowała. Zapewnimy dzięki temu świeżość produktów przy jednoczesnym zachowaniu ekologicznej pracy agregatu.
Wynajem autochłodni i inne usługi świadczymy na terenie czterech miast na Dolnym Śląsku:

Zadzwoń lub napisz do nas już teraz...
biuro@ola.wroclaw.pl
+48 691 052 616

FRAZY

usługi transportowe (Europa), imprezy okolicznościowe, transfery na lotniska, wynajem aut, usługi kurierskie, szybka paczka, pomoc drogowa, busy do 3,5t DMC, autolawety, chłodnie, busy osobowe, kontener, furgon

Wynajem samochodów dostawczych

Jeśli poszukujesz transportu, lawety, samochodu do wynajęcia lub solidnego spedytora, zapewnimy najlepszą obsługę. Dysponujemy flotą samochodów, od małych transportowych samochodów, po duże chłodnie i lawety.

Właścicielem serwisu jest: