Graphic, Code & Design by Show It Design

Nasze usługi i samochody


- usługi transportowe (Europa),
- imprezy okolicznościowe,
- transfery na lotniska,
- wynajem aut,
- usługi kurierskie,
- szybka paczka,
- pomoc drogowa
- busy do 3,5t DMC,
- autolawety,
- chłodnie,
- busy osobowe,
- kontener,
- furgon
Wynajem Autochłodni    |    Wynajem Autolawet    |    Wynajem Busów    |    Pomoc Drogowa 24h
wynajem autochłodni wrocław

Wynajem busów

Oferujemy wynajem busów - zarówno osobowych jak i do transportu towarów. Busy można wynająć zarówno krórko- jak i długoterminowo. Jesteśmy elastyczni i podchodzimy indywidualnie do każdej współpracy i dostosowujemy ofertę do infywidualnych potrzeb.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani niezobowiązującą wyceną na wynajem busów, zapraszamy do kontaktu poprzez stronę kontaktową (w górnym menu)Wynajem busów - dla kogo?


Firma OlaCars zajmuje się wynajmem busów zarówno osobom prywantym jak i firmom. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno busy do transportu ludzi jak i towarów - nasza oferta zawsze dostosowana jest do idywidualnych potrzeb, oferujemy wynajem na każdy okres oraz na specyficznych warunkach dopasowanych do życzeń Klienta.
Wynajem lawet i inne usługi świadczymy na terenie czterech miast na Dolnym Śląsku:

Zadzwoń lub napisz do nas już teraz...
biuro@ola.wroclaw.pl
+48 691 052 616

FRAZY

usługi transportowe (Europa), imprezy okolicznościowe, transfery na lotniska, wynajem aut, usługi kurierskie, szybka paczka, pomoc drogowa, busy do 3,5t DMC, autolawety, chłodnie, busy osobowe, kontener, furgon

Wynajem samochodów dostawczych

Jeśli poszukujesz transportu, lawety, samochodu do wynajęcia lub solidnego spedytora, zapewnimy najlepszą obsługę. Dysponujemy flotą samochodów, od małych transportowych samochodów, po duże chłodnie i lawety.

Właścicielem serwisu jest: